Mirjam de GrootFred HoogerwerfTPiet de BruinGV 

Hieronder staan de komende voorstellingen.

Oranje: door-de-weekse dag

Bandconcerten: "zaaldeur open" betekent: bar ook open

datum voorstelling
activiteit

tijd
aan
wezig

bar
publieks
begeleider
opmerkingen rolstoelplaatsen
en andere bezoekers info
vr 13 mrt

AFGELAST

Popkoor L!ve

20:30

19:30

1. Jolanda van Montfoort 

2. Bep v.d. Hoeven
Wilbert van Els  

1 rolstoelplaats met 2 begeleiders ernaast reserveren. 

4 pl. 1ste rij reserveren Bestelling: 202001-197

2 plaatsen aan het eind van een rij ivm ruimte been
bestelling;202002-15

za 14 mrt

AFGELAST

Popkoor L!ve

20:30
19:30

1. Jaap Smook

2. Jan Meijaard
Christa Jägers      
vr 20 mrt

AFGELAST

Popkoor L!ve

20:30
19:30

1. Rea de Gans

2. Jos Bakker
     
za 21 mrt

AFGELAST

Popkoor L!ve

20:30
19:30

1.

2.
Wim van Miltenburg     
zo 22 mrt

AFGELAST

Zeemanskoor

14:00

13:00

1. Brigitta

2. Eric van Gijn
Ryan Asscheman    2 plaatsen 1ste rij reserveren H. J. 
vr 27 mrt

AFGELAST

Playbackshow Agnesschool

19.00

18.00

1. Wim van Miltenburg

2. Mario van Arkel

 Christa Jägers    
za 28 mrt

AFGELAST

Blue Monday

20:00

19:00

1. Jolanda van Montfoort 

2. Anouk Broekman
Paul Kokkeler  band

4 pl. 1ste rij reserveren 202001-97 

5 pl 1ste rij reserveren; vrijkaarten band

zo 29 mrt

 AFGELAST

Meezingochtend

11:00

10:00 1. Anouk Broekman Christa Jägers   in de foyer  
vr 3 apr

AFGELAST

Playbackshow Agnesschool

19.00

18.00

1. Wim van Miltenburg

2. Frans Walree

 Wilbert van Els    
di 7 apr

AFGELAST

Lezing

20:00

 

1. Christa Jägers

2. Wilbert van Els

Christa, Wilbert    
vr 10 apr

AFGELAST

De Klokkenluider

20:00

19:00

1. Jolanda van Montfoort 

2. Bep v.d. Hoeven
 Mirjam de Groot    
za 11 apr

AFGELAST

De Klokkenluider

20:00
19:00

1. Anouk Broekman

2.
 Mirjam de Groot    
vr 17 apr

AFGELAST

De Klokkenluider

20:00
19:00

1. Rea de Gans

2.
    2 pl. 1ste rij reserveren 202002-83 
za 18 apr

AFGELAST

De Klokkenluider

20:00
19:00

1.

2.
Christa Jägers      
zo 19 apr

AFGELAST

De Klokkenluider

14:00
19:00

1. Cindy v.d. Pol

2. Edwin van Stralen
     
za 2 mei

AFGELAST

Vrouwe IJsselstein Swingt

20:00

19:00

1.

2.

Christa Jägers    
zo 3 mei

AFGELAST

Vrouwe IJsselstein Swingt

14:00

13:00

1.

2.

     
zo 3 mei

AFGELAST

Vrouwe IJsselstein Swingt

20:00

19:00

1.

2.

     
ma 4 mei

AFGELAST

De Klokkenluider

20:00
19:00

1.

2.
     
za 16 mei

AFGELAST

Policed

20:00

19:00

1. Jaap Smook

2. Jolanda van Montfoort

Paul Kokkeler  band  
za 30 mei

AFGELAST

Stones Tribute

20:00

19:00

1. Jolanda van Montfoort 

2. Jaap Smook
Paul Kokkeler  band VERPLAATST van 6 jun
zo 7 jun Meezingochtend

11:00

10:00 1. Christa Jägers   in de foyer  
za 13 jun

AFGELAST

TIEZ - Eagles Tribute

20:00

19:00

1. Jolanda van Montfoort 

2. Rea de Gans
Paul Kokkeler  band  
vr 19 jun

AFGELAST

One After 909

20:00

19:00

1. Christa Jagers

2.
Paul Kokkeler  band  
za 20 jun

AFGELAST

One After 909

20:00
19:00

1.

2.
Paul Kokkeler  band 2 pl. 1ste rij reserveren bestelling 202001-157 
zo 28 jun

AFGELAST

Ouwe Taarten Theater

14:00

13:00

1. Cindy v.d. Pol

2. Edwin v. Stralen

Jan Bakkers     
za 4 jul

AFGELAST

TimeLEZ Vocal Group

20:00

19:00

1.

2.

     
zo 5 jul

AFGELAST

OPTIE Ouwe Tarten Theater

14:00

13:00

1. Mario van Arkel

2.

  pas laat bekend of het doorgaat  
za 11 jul

AFGELAST

D-Dancers

20:00

19:00

1. Jolanda van Montfoort 

2.
 Christa Jägers